Akcesoria nagrobkowe

Pomniki zmarłych osób oprócz standardowych elementów zawierają również elementy dodatkowe. To właśnie akcesoria nagrobne często decydują o ostatecznym wyglądzie pomnika. Do najbardziej popularnych oprócz krzyży i wazonów zaliczyć można lampiony, figury postaci biblijnych czy róże. Odpowiednio dobrane i stonowane mogą podkreślić wygląd całego pomnika.

Akcesoria pomnikowe dostępne na rynku wykonywane są z wielu materiałów. Do najpopularniejszych z nich zaliczyć można mosiądz czy stal nierdzewną. Szczególnym powodzeniem cieszą się jednak te wykonane z brązu. Akcesoria na pomniki wykonane z brązu prezentują się wyjątkowo elegancko, a są przy tym niezwykle trwałe i odporne.

Produkujemy akcesoria na nagrobki z różnego rodzaju materiałów. Na asortyment składają się krzyże, wazony, lampiony, litery oraz inne produkty galanterii nagrobkowej. Dużą część naszej oferty stanowią akcesoria nagrobkowe marki Caggiati. Produkty te wykonywane są w najwyższej próby brązu i wyróżniają się wyjątkową jakością oraz pięknem.

Shopping Cart