Galanteria nagrobkowa

Galanteria nagrobna często wykorzystywana jest do zdobienia grobów. Są to przede wszystkim krzyże, wazony, lampiony czy figury przedstawiające Jezusa, Maryję lub inne biblijne postacie. Stanowią one piękną ozdobę nagrobka i dodatkowo mogą pełnić praktyczne funkcje.

Galanteria cmentarna wykonana może być z różnych rodzajów materiału. Może to być marmur lub mosiądz, ale szczególnie elegancko prezentują się elementy wykonane z brązu. Metal ten posiada wspaniałą barwę, jest bardzo trwały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Nawet z upływem lat brąz prezentuje się wyjątkowo pięknie, dlatego galanteria nagrobkowa firmy Zecero jest tak chętnie wykorzystywana.

Galanteria na pomniki renomowanej marki Caggiati. Firma specjalizuje się w wysokiej jakości wyrobach wykonanych z brązu o najwyższej próbie. W naszej ofercie znaleźć można krzyże, wazony, lampy, figury oraz inne elementy galanterii nagrobnej. Produkty z asortymentu dostępne są w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych, dzięki temu łatwo dopasować je do dowolnego pomnika.

Shopping Cart