Litery metalowe na pomniki

Na wygląd pomnika wpływ ma nie tylko wybór odpowiedniego materiału do jego wykonania, ale również staranny dobór innych jego elementów. Wśród nich szczególnie ważne są litery na pomnik używane do tworzenia napisów, które mogą stanowić stylową ozdobę nagrobka. Osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa zainteresowane tego typu produktami zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zecero to renomowany producent oraz dystrybutor liter na pomniki ze stali nierdzewnej oraz innych materiałów. W naszej nowoczesnej odlewni wykonujemy litery metalowe według rożnych czcionek oraz parametrów, w tym również te na indywidualne zamówienia klientów. Ważną część naszego asortymentu stanowią litery z mosiądzu, które są niezwykle trwałe i pięknie się prezentują. Firma Zecero jest ponadto dystrybutorem produktów galanterii nagrobkowej renomowanej firmy Caggiati. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór niebanalnych i ponadczasowych liter z brązu tego włoskiego producenta.

Wszystkie oferowane przez nas litery metalowe na pomnik wyróżnia najwyższa jakość, która jest wynikiem stosowania najnowocześniejszych metod produkcji oraz wysokiej jakości surowców. Firma ściśle współpracuje od wielu lat z poznańskimi uczelniami, a efektem tego są autorskie  czcionki o oryginalnym wzornictwie. Warto zaznaczyć, że litery z brązu z naszej oferty zaliczane są do kategorii liter nakładanych. Dzięki temu ich montaż jest bardzo trwały i mogą być one stosowane na każdym rodzaju pomnika.

Shopping Cart