Zecero - Liter ze Stali Nierdzewnej, Krzyże Nagrobne i Akcesoria dla branży Kamieniarskiej

Firma ZECERO to renomowany producent wyrobów ze stali nierdzewnej, którego produkty są dedykowane branży kamieniarskiej i architektonicznej. Od lat specjalizujemy się w tworzeniu elementów, które nadają charakter i indywidualny wyraz nagrobkom oraz innym projektom związanym z obróbką metalu. Nasza oferta produkcji obejmuje głównie litery stalowe, wazony, lampy, wizerunki, krzyże nagrobne, symbole religijne oraz dekoracje na pomniki. Każdy z tych produktów jest wykonywany z dbałością o najmniejsze detale, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Nasza firma przykłada ogromną wagę do personalizacji i indywidualnego podejścia do każdego projektu. Nasze produkty służą nie tylko do udekorowania nagrobków, ale również do tworzenia znaków, emblematów, i napisów o różnym przeznaczeniu, zgodnie z życzeniem klienta. Współpracujemy ściśle z naszymi klientami, by dostarczyć im dokładnie to, czego potrzebują. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które z pasją przyjmujemy i realizujemy.

Wytwarzamy nasze wyroby z metalu i innych najwyższej jakości materiałów, wykorzystując najnowocześniejsze technologie dostępne w branży obróbki metali. Nasza oferta obejmuje wyroby z różnych rodzajów metalu, w tym stal, brąz, miedź, mosiądz, aluminium, i wiele innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Nasze produkty są zawsze dostępne, dzięki utrzymaniu pełnych stanów magazynowych. Wspierani przez rozwiniętą sieć sprzedaży i skupieni na dobrym serwisie handlowym oraz wypracowanej logistyce, zapewniamy terminowe dostawy na terenie całego kraju i za granicą. Dlatego nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają swoje zamówienia szybko i sprawnie.

Oprócz precyzji wykonania naszych wyrobów i jakości logistyki, przykładamy wielką wagę do wzornictwa i analizy typograficznej oferowanych liter. W tym celu współpracujemy z renomowanymi projektantami i typografami z najlepszych polskich uczelni artystycznych. Ta stała konsultacja pozwala na ciągły rozwój naszej gamy produktów, by zawsze sprostać najwyższym standardom estetycznym.

Jeśli poszukują Państwo solidnego dostawcy akcesoriów ze stali nierdzewnej, serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą ZECERO. Razem możemy tworzyć piękne i trwałe rozwiązania, które dodają wyjątkowego charakteru każdemu nagrobkowi i projekcie architektonicznemu. Wspólne projekty są i będą dla nas zawsze ogromnym źródłem inspiracji!

Oferta produktów nagrobnych

Litery

Niezrównana elegancja i trwałość – litery nagrobne ZECERO, wyrażające pamięć i szacunek.

Lampy

Stworzone, by świecić pamięcią – lampy nagrobne ZECERO, łączące szlachetność designu z wytrzymałością.

Wazony

ZECERO: wazony nagrobne, które dodają harmonii i uroku każdemu miejsce pochówku.

Epigrafy

Wyraźne i znaczące – epigrafy ZECERO, perfekcyjnie wykończone, odzwierciedlające historię życia.

Tablice ażurowe

Artystyczne i wyrafinowane tablice ażurowe ZECERO, nadające głębi każdemu pomnikowi.

Tablice grawerowane

ZECERO prezentuje precyzyjnie grawerowane tabliczki, tworzące osobiste i trwałe wspomnienia.

Krzyże wiszące

Symbol wiary i pamięci – krzyże wiszące ZECERO, idealne do upamiętniania bliskich.

Krzyże wiszące
premium

Luksusowe i wyjątkowe – premium krzyże wiszące ZECERO, dla tych, którzy szukają niezwykłości.

Krzyże
stojące

Majestatyczne krzyże stojące ZECERO, stanowiące godny hołd dla zmarłych.

Krzyże
nierównoramienne

Subtelne detale w postaci listew ozdobnych ZECERO, dodające wyrafinowania każdemu nagrobkowi.

Ozdobne listwy
nagrobne

ZECERO prezentuje krzyże nierównoramienne – głębokie symboliki i unikatowy design, honorujące różnorodność wyrazów wiary

Ornamenty
nagrobne

Wyraź swój szacunek za pomocą ornamentów nagrobnych ZECERO, które pięknie podkreślają pomnik.

Ramki nagrobne

Ramki nagrobne ZECERO: subtelne akcenty, które oddają głębokie emocje i pamięć.

Kwiaty nagrobne

wiaty nagrobne ZECERO – trwałe i piękne, odzwierciedlające głęboką miłość i pamięć.

Dekoracje nagrobne

Dekoracje nagrobne ZECERO – personalizuj miejsce spoczynku z klasą i szacunkiem.

Zamówienia
indywidualne

ZECERO spełnia indywidualne życzenia – unikalne projekty nagrobkowe, dopasowane do Twoich potrzeb.

Zawody i hobby

Oddaj hołd pasjom życia dzięki ZECERO – zawody i hobby uwiecznione w metalu.

Astrologia i symbole

Odkryj symboliczne znaczenia z ZECERO – astrologiczne i symboliczne akcenty na nagrobkach.

Rozety

Rozety od ZECERO – subtelne detale, dodające elegancji i symboliki każdemu monumentowi.

Wytrzymałość i Estetyka Produktów ze stali nierdzewnej

Dlaczego wykorzystujemy akurat stal nierdzewną do produkcji naszych liter, lamp, wazonów, epigrafów, tabliczek, krzyży, pasków, ramek i ozdób? Poza właściwościami estetycznymi, stal nierdzewna jest wytrzymała na warunki atmosferyczne i może wytrzymać praktycznie wszystko. Litery stalowe są idealnym pomysłem na płytę nagrobną, wiele dodatków ze stali nierdzewnej pozwala na stworzenie interesującej kompozycji w skład której wchodzić mogą stalowe krzyże wiszące i stojące, lampy oraz wazony wykonane z wykorzystaniem różnych metod obróbki metalu. Ozdoby o dowolnej tematyce wykonane przy współpracy z grafikami. Kolejnymi ciekawymi rozwiązaniami zamiast liter są np. tablice ażurowe (wypalane na wylot) oraz tabliczki grawerowane. Inną alternatywą jest epigraf, który umożliwia na wykonanie projektu napisu nagrobnego w zamkniętej kompozycji z wykorzystaniem naszych czcionek. Paski ze stali nierdzewnej mogą w ciekawy sposób ozdobić pomnik lub zostać przerobione w niestandardowy krzyż nierównoramienny o dowolnych wymiarach. Wiele formatów wielkości ramek zdjęciowych pozwalających na upamiętnienie zmarłego poprzez umieszczenie pięknie przyozdobionego zdjęcia.

Odwiedzając stronę główną zecero.pl, nie sposób nie zauważyć dumy płynącej z niedawnych osiągnięć firmy Zecero na prestiżowych Targach STONE, gdzie jako producent wyrobów z stali nierdzewnej, zostaliśmy wyróżnieni Złotym Medalem MTP. To wyróżnienie jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy, które znajdą swoje zastosowanie nie tylko jako litery na nagrobki czy litery nagrobkowe, ale i w całej gamie akcesoriów cmentarnych.

Nasza oferta sklepu internetowego zecero.pl to spektrum wyboru – od litery na cmentarz, litery na pomniki, litery metalowe i litery z brązu po ozdoby nagrobkowe i krzyże nagrobne. Każdy znajdzie coś dla siebie, czy to litery polerowane, litery czarne czy litery złote, a także ozdoby na nagrobki i krzyże stojące. Nasze tablice ażurowe, tabliczki grawerowane i epigrafy to tylko niektóre z propozycji, które podkreślą indywidualność każdego miejsca pamięci.

Zachęcamy do zanurzenia się w naszej bogatej ofercie, gdzie litery z nierdzewki i litery inox świadczą o naszym rzemiośle i pasji do metaloplastyki. Krzyże nierównoramienne, ozdobne listwy nagrobne, ornamenty nagrobne, ramki nagrobne czy nawet kwiaty i dekoracje – wszystko wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Nie zapominamy też o zamówieniach indywidualnych, gdzie każda rozeta, ozdobna litera czy sentencja nagrobna staje się unikatowym dziełem sztuki.

Nasze wyroby, nagrodzone na Targach STONE, są odzwierciedleniem naszego dążenia do doskonałości. Przy każdym pomniku na cmentarz, staramy się, aby litery nagrobkowe czy krzyż cmentarny były nie tylko trwałe, ale i estetycznie dopasowane do osobistego charakteru miejsca pamięci. Zecero to więcej niż produkty – to gwarancja, że każdy element będzie służył na lata jako piękny i godny element upamiętnienia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu zecero.pl, gdzie Złoty Medal MTP jest tylko jednym z dowodów na to, że jakość idzie u nas w parze z pięknem i innowacyjnością. Pozwól, że pomożemy Ci wybrać idealne litery nakładane, krzyże na nagrobki czy galanterię nagrobkową, które będą świadczyć o szacunku i pamięci dla tych, których już z nami nie ma.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

tel.: +48 61 867 40 94

Dostępność: 8:30 – 16:30

ul. Gnieźnieńska 26
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica

biuro@zecero.pl