Dodatki na nagrobki

O wyglądzie pomnika zmarłej osoby często decydują dodatki nagrobkowe takie jak tabliczki, ramki, wazony, lampy, aplikacje sakralne oraz inne. Dodatki na nagrobki są coraz częściej spotykane i stanowią dodatkowy element ozdobny grobów.

O trwałości wybranych dodatków na nagrobki często decyduje materiał z którego zostały one wykonane. Szczególnie polecane są te z mosiądzu, stali nierdzewnej czy brązu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm z branży kamieniarskiej oferujemy szeroki wybór produktów umożliwiających personifikację nagrobków.

Firma Zecero produkuje dodatki nagrobne ze stali nierdzewnej polerowanej. Są to głównie krzyże różnej wielkości produkowane z najwyższej jakości materiałów i przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii. Nasz asortyment jest systematycznie poszerzany o nowe produkty. W ofercie znajdują się również dodatki na pomniki z brązu renomowanej włoskiej marki Caggiati, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Shopping Cart