Previous slide
Next slide

Litery ze stali nierdzewnej

Nieodłącznym elementem każdego nagrobka są napisy podające informacje o zmarłej osobie lub prezentujące epitafium. Wybierając odpowiednią czcionkę oraz wielkość liter można stworzyć spójną kompozycję z pomnikiem i jednocześnie gustowną ozdobę. By litery ze stali nierdzewnej na nagrobku były czytelne i przetrwały lata muszą być one wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Nasza firma jest doświadczonym producentem liter ze stali nierdzewnej. Wykonujemy je w oparciu o najwyższej jakości materiały. Litery ze stali nierdzewnej wyróżniają się bardzo dobrą odpornością na warunki atmosferyczne oraz są niezwykle trwale. Napisy wykonane z liter naszej produkcji nawet po wielu latach zachowują doskonały wygląd i są ozdobą nagrobka.

W swojej ofercie posiadamy litery z nierdzewki, które dostępne są w kilku rozmiarach. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać produkt na indywidualne zamówienie klienta. Nasze czcionki są w pełni autorskie, a przy ich opracowywaniu biorą udział specjaliści z polskich uczelni artystycznych i technicznych. Nasza oferta jest systematycznie rozszerzana o nowe wzory. Gorąco zachęcamy do współpracy z firmą Zecero.