Napisy na pomniku

Niezwykle ważną część każdego nagrobka stanowi tablica zawierająca imię i nazwisko zmarłej osoby, datę śmierci, bądź inne informacje. Szczególnie wyjątkowo prezentują się epitafia upamiętniające zmarłego. Dobór odpowiedniej czcionki oraz liter z których zostaną wykonane napisy nagrobne na pomniku ma duży wpływ na ogólny wygląd pomnika. Dlatego warto zdecydować się na produkty wysokiej jakości, które odnaleźć można w szerokim asortymencie naszej firmy.

Oferujemy litery wykonane ze stali nierdzewnej z których można wykonać dowolnej treści napisy na nagrobki. Wyróżnia je wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz nowoczesny wygląd, który jest efektem współpracy z profesjonalnymi typografami oraz projektantami. W swojej ofercie posiadamy również litery z brązu firmy Caggiati, które umożliwiają wykonać napisy na pomniku w eleganckim stylu. Nasz asortyment uzupełniają litery z mosiądzu. Utworzone z nich napisy na nagrobkach z pewnością będą prezentować się wspaniale przez długie lata.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Zecero na wysokiej jakości litery nagrobkowe z których wykonać można stylowe napisy na pomniki.

Shopping Cart