Ozdoby nagrobkowe

Pomniki zmarłych często oprócz standardowych rozwiązań zawierają również ozdoby nagrobne. Dzięki nim wyglądają one wyjątkowo i wyróżniają się spośród innych. Do najczęściej spotykanych zaliczyć można krzyże, lampy, figury, róże, antaby czy rozety.

Ozdoby na nagrobki wykonywane są z różnego rodzaju materiałów. Przede wszystkim są to metale takie jak stal, mosiądz czy aluminium. Wyjątkową trwałością posiadają wszystkie z nich, jednak szczególnie pięknie prezentują się ozdoby na pomniki wykonane z brązu. Posiadają one wspaniałą barwę oraz są odporne na różnego rodzaju niekorzystne warunki atmosferyczne. Wszystkie prywatne oraz firmy z branży kamieniarskiej zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma Zecero jest dystrybutorem wysokiej jakości ozdób nagrobkowych. W asortymencie znajdują się krzyże, wazony, lampy oraz inne elementy dekoracyjne. Znaczną część produktów stanowią ozdoby z brązu włoskiej firmy Caggiati, która znana jest na całym świecie z wysokiej jakości oraz oryginalnego wzornictwa. W naszej ofercie dostępne produkty firmy Caggiati w wielu rozmiarach oraz różnych wersjach kolorystycznych.

Shopping Cart